Kvesta cenrādis – vai noradītā cena ir summa par vienu cilveku, vai visu komandu?

LockAction mājaslapā esam norādījuši, cik katra escape room izmaksās komandai 2-6 cilvēku sastāvā.


Cik ilgi varam atrasties escape istabā, kāds ir kvesta ilgums?

Katrai spēlei ir atvēlēta precīzi viena stunda, pēc dotā termiņa beigām, jūsu komanda tiks izlaista no istabas. Taču, jūsu komandai ir iespēja no istabas izkļūst arī ātrāk, rekord ātrā laikā izpildot dotos uzdevumus.


Kāds ir maksimālais dalībnieku skaits vienā escape room?

Maksimālais komandas dalībnieku skaits ir norādīts katra kvesta aprakstā. Kvest istabas ir atšķirīgas pēc to lieluma un to ietvaros izpildāmajiem uzdevumiem, tāpēc nereti ir atšķirīgs arī vēlamais dalībnieku skaits. Parasti vienā komandā darbojas 2 – 6 cilvēki.


Kā es varu reģistrēt/rezervēt kvestu?

Pēc tam, kad esat izvēlējies/usies sev tīkamo kvestu, vienkārši izmantojat pogu „rezervēt”, lai dotos uz kvesta rezervācijas sekciju. Šeit ievadiet visu nepieciešamo informāciju un pierakstieties uz jums vēlamo laiku. Lai rezervētu istabu, jūs varat arī zvanīt uz tālruņa numuru: +371 25653371, kā arī sazināties ar e-pasta info@lockaction.eu starpniecību. Samaksa par istabu notiek uz vietas.


Kā es var norēķināties par izvēlēto kvest istabu?

Piedāvājam divus apmaksas veidus, proti – ir iespējams veikt norēķinu skaidrā naudā turpat uz vietas, bet varam arī izrakstīt rēķinu, kuru ir iespējams apmaksāt ar bankas pārskaitījumu.


Vai ir nepieciešamas īpašas zināšanas/prasmes pirms dodamies iekšā istabā?

Nē, iepriekšēji sagatavošanās darbi un zināšanas nav nepieciešamas. Pirms spēles uzsākšanas, jūs saņemsiet visas, veiksmīgai spēles norisei nepieciešamās instrukcijas.


Vai kvest istabās būs baisi?

Mūsu escape room ir ieturētas dažādās tematikās, no kurām jūs vara izvēlēties sev vistīkamāko. Patiesi šausmu filmu cienīgi scenāriji mijas ar miermīlīgiem, visām vecuma grupām piemērotiem sižetiem.


Ko sagaidīt, ja līdz šim neesam mēģinājuši neko līdzīgu?

Jums ir paveicies, jo tas nozīmē, ka iegūsiet vēl nebijušus, pozitīvus iespaidus! Katru spēli ievada noteikumu izklāsts un komandas dalībnieku instruktāža. Neatkarīgi no izvēlētas istabas, visi uzdevumi un mīklas ir veidoti ar domu, lai ar tiem būtu spējīgs tikt galā ikviens.